Kategori: SOĞUTMA DUALARI

Birini Kendinden Soğutmak

Geçiş tarihçesi bilinmemekle birlikte, uzun zaman öncesine dayanan büyücülük çok az bilenen ve bir o kadarda güçlü çok az büyü bulunmaktadır. Bunlardan birisi İslamiyet tarihinde uygulanmış ve Anadoluda da nadir… Read more »

Soğutmak için Çok Etkili Dua

Sizden soğumasını uzaklaşmasını istediğiniz kimseler için hazırlanan tertiplerdir. Bu kimse eşiniz, sevgiliniz veya herhangi bir kimse olabilir. Size olan yakınlığından rahatsızlık duyduğunuz herkes olabilir. Kendinizden uzak tutmak soğutmak amaçlı hazırlandığı… Read more »

Evlileri Soğutma Duası

Kişi veya kişilerin aralarında soğukluk olması için bu dua … kere okunur. Daha önceden denenmiş etkili işlemlerdir. Okunacak duası da şu şekildedir. Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Subhaneke la ilahe illa ente ya… Read more »

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası

Birbirlerinden soğuyarak kişilerin uzaklaşmaları hedef alınır. Etkili dualardır. Okunacak celile: Lâ ilâhe illallâhu vahdehû lâ şerîke leh, Allahu ekberu kebîran, velhamdü lillâhi kesîran, ve sübhânellâhi rabbe’l-âlemîn. Lâ havle velâ kuvvete… Read more »

Kocamı Babasından Soğutma Duası

Eşinizi bir kimseden veya babasından soğutmak için olan işlemlerdir. Bunun dışında kişiyi arkadaşlarından kötü huylarından ve istemediğiniz davranışlardan soğutmak amacıylada olur. Vereceğim esmayı Günde 21 kere zikreden meratib-i hidayete mazhar… Read more »

Kocamı Annesinden Soğutma Duası

Eşinizin annesinden soğutmak, kaynanayı evden uzak tutmak maksadıyla olan işlemdir. Duası şöyledir: Allâhumme eslih lî dîniyel-lezî huve ‘ismetu emrî, ve eslih lî dunyâyel-letî fîhâ me’âşî, ve eslih lî âhiratiyel-letî ileyhâ… Read more »