‘KORUNMA DUALARI’ Kategorisi

İstemediğin sevgiliden kurtulmak için dua

Sıkıntısız insan olmaz ama aşağıda vereceğim duayı yazıp yatağınızın başına asın. Ben dolabım karşımda olduğu için oraya astım her sabah kalktığımda ve her akşam yatarken okuyorum. Unutma gibi bir durumum da oluyor. Bu dua sizi üzen size rahatsızlık veren kişilerden koruduğu gibi gün içerisinde de her türlü felaketten korur. Tabii ki her dua da olduğu […]

Evde huzur için dua

Dünyevi ve uhrevi, ebedi mutluluk ve saadere erişmek isteyen kimse; her günün Utarit yıldızının saatinde 286 defa Ya Rauf ismini zikretmeye devam ederse beklediği saadet ve mutluluk kapıları sonuna kadar kendisine açılır.

Kötü alışkanlıklardan uzaklaştıran dua

İçki, kumar, zina gibi kötü alışkanlıkları olan, çoluğunu çocuğunun rızkını haram şeylerde harcayan evinde huzursuzluk çıkarıp yakınlarını üzen kimseyi bu kötü alışkanlıklarından kurtarmak için: Allah rızası için iki (2) rekat namz kılıp ardından yedi (7) defa Ayetü’l-Kürsi o suyun kötü alışkanlığı olan kimsenin çayına veya suyuna katıp içirilsin.(müminun suresi-14) Saygım ve Sevgimle.

Kendinden Uzaklaştırmak İçin Dua

El-Muahhir (847) Kötü ve belalı birinin veya bir işin kendinden uzaklaşması. Adedince ve abdestli bir şekilde çekilecek.

Korkunç Rüyalar Görmemek İçin Dua

Bir kimse her aksam yatarken mearic suresini okumaya adet haline getirirse,cenabi hakk o kimseyi sabaha kadar korkulu dus (uyku)gormekten muhafaza buyurur

Her Türlü Kötülüklerden Korunmak İçin Dua

Her kim yazacagım ayetleri sabah ve akşamö hergün 3 defa okumaya devam ederse ona bela ve musibet isabet etmez o kişi her bir kötülükten emin olur BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM BİSMİLLAHİLLEZİ LA YEDURRU MESMİHİ ŞEY ÜN FİL ERDI VE LA FİSSEEMAİ VE HÜVES SEMİY UL ALİM

Uyku esnasında arız olan her sıkıntı için dua

Uyku esnasında arız olan her sıkıntı için aşağıda ki ayetler yazılıp taşınırsa şifadır. İnne rabbekumullahullezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin summesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlubuhu hasisev veş şemse vel kamera ven nucume musehharatim bi emrih, ela lehul halku vel emr, tebarakellahu rabbul âlemîn. Ud’u rabbekum tedarruav ve hufyeh, innehu la yuhibbul […]

Musallat Olmuş Cinlerden Korunmak İçin Etkili Dua

Abdestli Bir Şekilde Okunur. 1-Sağ Kulağına 7 Defa Ezan Okunması 2-Fatiha Suresini okumak 3-Felâk suresini okumak 4-Nâs Suresini Okumak 5-Ayetel Kürsiyi okumak 6-Saffât suresini okumak (Özellikle Azab vericidir bu) 7-Haşr suresinin son üç ve beş ayetinin okunulması 8-Tarık Suresini Bir defa okunulması Kişiyi bu musallat dan kurtarır.

Sağlıklı Ve Uzun Ömürlü Olmak İçin Etkili Dua

Ömrün uzun ve saglikli olmasi icin ya heyyu hiyne la hayya fi daymumiyyeti mulkihi ve bekaihi.her gun devamli  okunmalı.

Karşınızdaki Kişiyi Gözlerinizle Sakinleştirin

” YA HALİM ” : bu ismi şerifi hiddet ve gazab üzerinde olan bir kimsenin yüzüne karşı 88 defa okunup üflenirse öfkesi derhal sakinleşir.