Dargınların Barışması İçin Dua Arayanlara

Ayetel Kürsi ile yapılan dilek yöntemidir başka dilekler içinde okunan bu yöntemi dargın küs olduğunuz birisi içinde okuyabilirsiniz

Ayetel Kürsiyi

1. Gün 50 defa

2. Gün 170 defa

3. Gün 220 defa

4. Gün 313 defa

5. Gün 50 defa

6. Gün 170 defa

7. Gün 313

defa hergün aynı saatte niyet ederek okuyanın dileği gerçek olur çok denenmiş etkili bir yöntemdir kolay gelsin

www.dilek-duasi.com

Türkiye de en iyi herbalife satış noktası.Saf argan yağı cildinizde mükkemmel bir etki gösterir.Salyangoz kremi ellezza ile güzelleşmek çok kolay.Sex shop yetkili satış sitesi.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

2 thoughts on “Dargınların Barışması İçin Dua Arayanlara

  1. DEMRE

    Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

    Reply
  2. ESEN

    Selam yahu şu evli erkeklere sarkan kadınlardan Allah bizi korusun benim de aynı sorunum vardı celb yaptırdım hala taşıyorum ama eşim değişti çok şükür sizde yaptırın burak hocaya benim güvenim sonsuz çok etkili medyumdur 2008 den beri insanlara yarıdm ediyor çok iyi bu süper etkileri var celbin tavsiye ediyorum. Mail:( bilgi@dilek-duasi.com)

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*