İskenderun’da Satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daireler

 

Evler hayatımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz alanlar olduğundan dolayı ev satın almadan önce doğru karar verdiğimizden emin olmalıyız. Zira başta İskenderunda satılık 1+1 daireler olmak üzere Hatay’ın birçok ilçesinde çok değerli konutlar bulunmaktadır. Bu konutların kimisi bütçe açısından uygun olduğu için kimisi de oldukça modern ve lüks yapılardan oluştuğu için tercih edilmektedir. Bu yüzden İskenderun’da satılık 1+1 daireler araştırılırken öncelikli olarak nasıl bir evde oturmak istediğiniz sorusuna cevap aramalısınız.

İskenderunda satılık 2+1 daireler ise inşaat firmaları tarafından son zamanlarda inşaatı başlatılan konutlardan birisidir. Çünkü başta İskenderun olmak üzere birçok şehir ve ilçede 2+1 evler tercih edilmektedir. İskenderun’da satılık 2+1 daireler arıyorsanız şuan var olan ilanları inceleyebileceğiniz gibi yakın zamanda inşaatı muhtemel olan konutları da inceleyebilirsiniz.  İskenderun’da satılık 3+1 dairelerin fiyatları diğer ev modellerine nazaran daha yüksektir. Bunun sebebi İskenderunda satılık 3+1 daireler aile birey sayısı bakımından daha büyük aileleri barındırabilmektedir. Bu yüzden 3 veya daha fazla aile birey sayısına sahipseniz 3+1 evler tercih etmelisiniz.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

1 thought on “İskenderun’da Satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 Daireler

  1. Omaç Çıngır

    ben 37 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle burak hocayı aramıştım. zamanında ailemizi çekemeyen bir akraba vardı bu kişi sürekli evimize girip duruyordu ondan şüpheleniyorum artk ve bu yaşıma kadar evlenememşlim. nerneyse konuya gireyim yaklaşık 1 ay oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum allah kendisinden bin kere razı olsun. Telefonu: 0 553 371 89 94

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*