İstediğim kişiyi kendime nasıl aşık ederim

O kadar etkili ki yaparken aşık eder diye söylenen bu duayı kendim denemedim. Etkisinin kuvvetli olduğunu duyduğum için sizler ile paylaşıyorum. İnşallah yüce Allah hakkınızda hayırlı olan insan ile aşk yaşamanızı nasip eyler.

500 adet defne yahut mersin yaprağına sevdiğimiz kişinin ve annesinin adı Ya Vedud ismi celiliyle birlikte yazılır.Sonra bunlar yakılır.Daha yapraklar tutuşmadan o kişinin kalbi senin sevginle tutuşmaya başlar.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

2 thoughts on “İstediğim kişiyi kendime nasıl aşık ederim

  1. DİLHAN

    Ben yeni evli sayılırm benimde benzer sorunlarım olmaya başlıyor bi yerden sonra aşk bitiyo o cicim ayları olmuyor monotonlaşıyor sanki köprüyü geçene kadar evleniyolar sonra birden değişiyolar. yaklaşık bi kaç aydır arayış içindeydim. bir arkadaşımın arkadaşı burak hocaya muska yaptırmış ismi celp ti sanırım. bizim bu arkadaş daha önce çok sahtekar adına hoca diyenlere para kaptırdı yazık neyse ben burak hocayı aradım konuştum derdimi anlattım Allah ondan bin defa razı olsun çok doğru dürüst bir insan bana da celp yaptı biraz sabredicem katlanıp bekliycem ama sorunsuz bir şekilde olcağını inanıyorum celp taşımaya başladıktan sonra bile farklılık hissettim bilgi@dilek-duasi.com

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*