*Kalpleri Yumuşatmak İçin Duası*

Buz gibi kalpleri yumuşatan soğukluğun yerini sevgi ve muhabbete çeviren etkili dua formülünü isteyen siz değerli okurlara yazalım sevgili dilek-duasi.com ziyaretçileri cuma günü kılınacak 2 rekat hacet namazı sonrası 50 defa şu duayı okuyunuz

Ya vahidül baki evvelü külli şeyin ve ahiruhu

arzu ederseniz üç hafta tekrarda yapabilirsiniz kolaylıklar dilerim

www.dilek-duasi.com

Türkiye de en iyi herbalife satış noktası.Saf argan yağı cildinizde mükkemmel bir etki gösterir.Salyangoz kremi ellezza ile güzelleşmek çok kolay.Sex shop yetkili satış sitesi.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

1 thought on “*Kalpleri Yumuşatmak İçin Duası*

  1. GÜNSU

    Benim de kocam aniden boşanmak istediğini söyledi annesi ve abisi büyük etken oldu bu konuda bana dönmesi için herşeyi yaptım ona durumu düzelmesi için babamdan büyük miktarda nakit para aldım sırf yüzü gülsün huzuru yerine gelsin diye gene boşanmaya kalktı bu yaptığından dolayı çok sinirlendim içim içimi yedi ona bunu ödetememek yaktı beni Burak hocanın harmura aşk celbini yaptırdım ve hatta gerçekten tutması için yanında da aşk ve bağlama vekfini yaptık inanılır gibi değil tuttu bana köpek gibi aşık olmasını istedim sırf ondan intikam almak için şimdi ise yaptıklarını ödetiyorum ona kimse yargılamasın sakın beni !! çünkü ne çektiğimi ben bilirim ve bu hocayada gerçekten sonuna kadar güvenebilirsiniz helal olsun verdiğim parada sana Burak bey! İyi günler.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*