Kocamla sorunlarımı nasıl çözerim

Önemli bir dileğinizin olması yada sevdiğiniz birinin size ilgi göstermesi,muhabbet kurulması için oldukça etkilidir.Dilek ve hacet gayesiyle yapılacaksa gün ve saati önemli değildir.Ancak muhabbet,dostluk konularında olacaksa bilhassa perşembeyi cumaya bağlayan gece 12 civarı,yada pazar sabah namazı civarı yapılması tesirini artırır.Muhabbet konusunda sadece helal olan uygulamalara uygundur,harama uygulamaya kalkılırsa hakkım helal değildir.
-Tüm işlemlere başlanmadan önce gusul abdesti alınır
-Kıbleye dönüp 3 kez Tevbe Suresi
– Ardından niyetinizi belirterek(Allah ım şu kulun(filan kızı filan yada filan oğlu filanın muhabbeti-yada şu hdileğimin olması şeklinde)
– Allah Rızası için 2 rekat namaz kılınır(Namazda fatiha sonrası 1. rekatta İhlas,2.rekatta inşirah yada yine İhlas okunmalıdır)
Sonra…
21 kez “Estağfirullah”
7 kez Peygamber Efendimize selatu selam
7 kez Kelime İ Tevhid
3 kez Fatiha Suresi
3 kez İhlas Suresi
3 kez Nas
3 kez Felak
1 kez Ayetel Kürsi okunur
Sonra…. 41 kez Amener Resulu Suresi okunur….

İşlem bittikten sonraki en uygun zamanlarda bir fakire Allah Rızası için sadaka yada sokaktaki sahipsiz hayvanlara(ben genelde kedilere süt vermekteyim) süt,yada benzeri gıdalar verilir.(Dileklerinizin kabulu ve işlemlerin hızlı olması için verilen sadaka yada fukaraya/sokak hayvanlarına yedirilen yiyecekler çok önemlidir,ihmal edilmemelidir)
Bu uygulama 3-7 gün üstüste yapılır.İşinizin ciddiyetine göre sonuç alınması beklenir.En geç 41 gün içinde(bazan ilk günlerde bazan 1-2 hafta sonra etki görülür) muradınıza ereceğiniz umulur(İnşallah)..Muradınız gerçekleşinceye dek hergün okuyabildiğiniz kadar Amener Resulu okumak da gerekli ve önemlidir)

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

1 thought on “Kocamla sorunlarımı nasıl çözerim

  1. AŞKIN

    Selam arkadaşlar ben medyum burak hocayla dört hafta önceden tanıştık. İnsanın başına bu hayatta herşey gelebiliyor. Ben sekiz yıllık kız arkadaşımla herşey çok güzel giderken artık birşeylerin ters gitmeye başladığını anladım. Artık istemiyordum onu nedenleri bana kalsın. Neyse çok uzatmadan konuya gireyim. Burak hocamı internette buldum hakkında çok yazı okudum. Allah’ım zeval vermesin gerçekten başarılı bir insan anladım bunu. Kırk gün sonunda da bakım olcakmış işleme. Sizin sorunlarınızda inşallah çözlür. Ben Memnunum belirtmek istedim

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*