Erkekliğin Bağı Nasıl Çözülür

      Erkekliğin Bağı Nasıl Çözülür için bir yorum

Erkekliği bağlı insanı çözmek için aşağıdaki ayetleri 20 kere açılmazsa 60 kere yine açılmazsa 100 kere hastanın yüzüne ve bir bardak suya okuyup içirin.
Bismillahirrahmanirrahim
Feftah beynena ve beynehüm fethan ve neccini ve min mai minel müminin ya fettah ve la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

1 thought on “Erkekliğin Bağı Nasıl Çözülür

  1. Pınar Çeliker

    Selamlar hayırlı günler ben 1.5 yıllık evliyim severek evlendik ve şuan 9 aylık bir oglumuz var fakat evlatlık oldugu analıgı aşırı kıskanclık yapıp her türlü boşatmaya calıştı yapamayınca büyülere sardırdı kendini etkilide oluyor hic yok yere eşim kavga cıkartıp beni dövüyor bebegimizi sıs diye yetlere fırlatıyo ne ilgi ne bir yakınlık resmen düşmanız ona anasına bir laf dahi söyletmiyo digeride gülüyor halime spnrada özür dileyip aglıyor ne oluyor bilmiyorum kendimi tutamıyorum diye boşanmayıda kabul etmiyor derken burak hocam ayırma celbi hazırladı bana artık bu tek çaremdi kendi isteiğiyle sorunsuz şekilde gitmesi lazımdı ve hocam hazırladı bana kayseriye kargoyla gönderdi kendisi konyada olduğu için celbte 90 gün süre varmış benim ilk başta olmayacak sandım ama hocam sabır etmemi söyledi ve ettimde şimdi 34 günüm ve yarın avukata gideceğiz yani istediğim oldu gerçtekn çok iyi bir hoca bir abi gibi samimiyetten abi diyorum burak abi dürüst adamdır. telefonu 0553 371 89 94 dür çekinmeden arayn. bilgi@dilek-duasi.com

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*