Sevgiliye ya da eşe söz geçirebilmek için dua

Sevgiliniz ile son zamanlarda sürekli olarak kavga mı ediyorsunuz sevgiliniz sizin ile her konuda tartışıyor ve hiç bir şekilde sizin sözünüzü dinlemiyorsa aşağıdaki vefk ile sevgiliniz nerde olursa olsun sizi hep düşüncek  ve dinleyecektir.

İnsanlar arasında heybetli ve sözüne itibar edilen bir kimse olabilmek zor işleri başarmak vb niyetle eşref bir saatte aşağıda gelen mübarek vefk miskianber mürekkebi ile yazılır ve 205 defada Kadir ismi şerifi “Ya Kadir” şeklinde vefkin üzerine nefes edilerek taşınılması yeterlidir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

1 thought on “Sevgiliye ya da eşe söz geçirebilmek için dua

  1. HİLAL

    14 yıllık evliyim ve bu 14 yıllık evliliğimde eşimle tek bir kavgamız bile olmamıştı. Eşime bir anda bir şeyler oldu sanki içine başka biri girmiş gibi çok sinirli en ufak şeylere bağırıyor, kızıyor evde her şeyi kırmaya başladı ne olduğunu anlayamadık. Doktora gitmesini söyledim daha da sinirlendi, sabır ettim belki işi ile ilgili sıkıntıları vardır dedim ama geçmedi hayatımız zindan olmuştu. Arkadaşımın sayesinde Burak beyle tanıştım bize aşk ve bağlama vekfi yaptırdı 10. Günümüzdeyiz çok şükür gürültü patırtı kesildi, kızıp savurması kalktı farkına vardım arayı kapatmaya çalışıyor. Ne kadar minnettarım anlatamam insanlara bu tarz şeyleri anlatsan farklı bakıyorlar ancak bizim gerçekten yürekten derdimizi anlatmaya ihtiyacımız var çok teşekkğrker Burak hocam saygıyla eğiliyorum.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*