Çocuğu olmayan kadın için dua

      Çocuğu olmayan kadın için dua için 2 yorum

Bu duayı çocuğu olmayan kimseler okunmalıdır. Allah dan hayırlı sağlıklı bir çocuk için dua eden kimseler hayırlısı ise bu dua ile çözümlerini bulacaklardır.

çocuğu olmayan kadın 7 gün oruç tutup iftar anında 21 kere ”YA MUSAVVIR” diye okusa evlat sahibi olur.evladı olmayan kadındört cuma”YA EVVEL”diye okusa,allahın izniyle evlat sahibi olur.

hamile kadın ”YA REKİB”diye okusa,doğum zahmetinden kurtulur.

doğum yapacak olan kadın sancılandığı zaman çok çok”İNŞİRAH”süresini okusahem sancısı azalır hemde kolay doğumu kolay olur.
çocuk dünyaya gelincesağ kulağına ezan,sol kulağına ikamet verilir.sonrada şöyle dua edilir:
”allahümme’c’alhü berran ve enbithü bil islami nebaten hasenen.

 

 

En uygun fiyata cialis resmi satış sitesinden ürünü alabilirsiniz.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

2 thoughts on “Çocuğu olmayan kadın için dua

  1. ESEN

    Sevgilim sürekli başka kadınlarla konuşuyordu her seferinde yakalıyorum özür diliyor tekrar affediyorum çünkü onu çok seviyorum artık napıcağımı şaşırdım derken Allah burak hocamı karşıma çıkardı kuantum celbi harmura celbi çalışması yaptırdım şimdi herşey tam istediğim gibi okumaları zaten burak hocam yapıyor çok etkili süper sonuç kesinlikle tavsiye ederimmm

    Reply
  2. FEVZİ

    Arkadaşlar 3 aylik bir dukkanim var ve hic is yapmiyor du sanki bagli isler insanlar sadece sigara aliyor ve ben iflas esigine geldim ne yapacam bilmiyorumdum dualar okuyorumdum ama yok bagli bulunan rizk duası ararken burak beye rastladım ve rızık açma vekfi yaptırdım şuan işlemin 1. Ayındayım ve inanılmaz bir şekilde zaman zaman dükkanımın giriş kapısında müşterilerin bekleme yaptığını görüyorum. Ve daha işlemin tamamlanmasına 2 ay var o zaman ne olacak şimdiden çok merak ediyorum

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*