Sevgili olduğun insan ile evlenmek için dua

Eğerki sevgiliniz ile aranızda güzel bir aşk var ise bu dua sayesinde Allah’ın izni ile en kısa zaman içerisinde duanız kabul olacaktır. Ve sevdiğiniz ile yakın zamanda evleneceksinizdir.

40 defa sabah namazından sonra okunur ve sevdiğinle evlenmek için Allaha dua edilir
40defada yatsı namazından sonra okunur ve sevdiğinle evlenmek için Allaha dua edilir

Bismillahirrahmanirrahim, Ve elkaytü Aleyke mahabbeten minni Velitüsnea Ala ayni Fe ize Azamte fe Tevekkel Alallah İnnellahe yuhibbül mütevekkilin Kul İn küntüm Tuhibbunellahe Fettebi uunii Yuhbib kümullah Ve yağfir leküm zünübeküm Vallahu Gafurur Rahim, Yuhibbuhum Ve yuhibbuunehu Ezilletün Alel Mü’minine E izzetün Alel Kafirin.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

1 thought on “Sevgili olduğun insan ile evlenmek için dua

  1. JİNSAL

    Merhaba burak hocayla yaklaşık 5 yıldır tanışıklığım var gerçekten işini düzgün yapan üstadlardandır benim için. Havas konusunda tek geçerim gerçekten ilim irfan sahibi birisidir. Bana teyzemin gelinine halamın oğluna ve çevremde yakın bildiğim bir çok insana yardımcı oldu ve başarısı kesinlikle tartışılmaz. Ben çok sıkıntılar çektim zamanında başıma bir çok kötü olaylar geldi. İşlerim kötüleşti kazancım düştü daha sayılacak bir çok şey var anlatmaya kalksam roman olur. Demem o ki lafı fazla uzatmadan burak hocam bana vefk tılsımı hazırladı ve sıkıntım çok kısa sürede bitti iş böyle olunca bende güvenerek tüm çevreme akrabalarıma bile önerdim yönlendirdim. Allah eline koluna zeval vermesin. Telf: 05533718994

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*