Bir Kişinin Çok İstediği İşin Olması İçin Etkili Dua

Enes b.Malik (r.a) rıvayet ettıgı bır hadısı şerıfe Allahın Resulü s.a.v şöyle buyuruyor.

Allah rızası için 2 rekat namaz kılsın. Bırıncı rekatında Fatıhadan sonra Ayetel kursı ıkıncı rekatta fatıha dan sonra sonuna kadar Amener Rasülü okusun. Namaz bıttıkten sonra aşagıdakı duanın sonunda hacetını Cenabı Hakk a arz etsın. Emelıne mutlaka naıl olacaktır.

Allahümme ya munise külli vahıydin ve ya sahıbe külli feriydin ve ya kariyben gayra beıydin ve ya şahiden gayra gaibin ve ya galiben gayra maglubin.Ya hayyü ya kayyumü ya zel celali vel ikram. Ya bediy as semavati vel erdı.Allahümme inni es elüke bismike bismillahirrahmanırrahıymil hayyil kayyumillezi la te huzühü sınetün ve la nevm.Ve es elüke bismike bismillahır rahmanir rahıymil hayyil kayyumillezi anet lehül vücuhü ve haşeat lehül asvatü ve vecilet min haşyetihil kulubü en tüsalliye ala seyyidina muhammedin ve ala ali muhammedin ve en takdıye li haceti.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

1 thought on “Bir Kişinin Çok İstediği İşin Olması İçin Etkili Dua

  1. DEREN

    Dostlar bende yaptırdım evet aynen öyle burak hoca dürüst saygı değer birisidir güvenilir medyum arıyorsanız burak hocayı tek geçerim. Ben eski sevgilimi kendimden sogutmak için yaptırdım sonuncu günündeyim şu anda hiç bir şekilde aramıyo etkisini gördüm çok şükür. Hocamla da iletişim halindeyiz güzel birşey bu. E-mail: bilgi@dilek-duasi.com

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*