Yemek Duası

      Yemek Duası için bir yorum

Okunuşu:

Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillahillezi et’amena ve sekaana ve cealena minel müslimiyn. Elhamdülillahi rabbil alemin. Vessalatü veselaamü alaa seyyidina Muhamediv ve alaa alihi ve sahbihi ecmeıyn.

Va’fu anaa vağfir lenaa verhamnaa ente mevlaanaa fensurnaa alel kavmil kafiriyn.

Va’fu anaa vağfir lenaa verhamnaa ente mevlaanaa fensurnaa alel kavmil kafiriyn.

Va’fu anaa vağfir lenaa verhamnaa ente mevlaanaa fensurnaa alel kavmil kafiriyn.

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin bi adedi envaaırrızkı vel fütuhat. Yaa baasıtullezi yebsütur rizka limen yeşaaü bi ğayri hısaab. Übsut aleynaa rizkan vaasian min külli cihetin min hazaaini ğaybike bi ğayri minneti mahluukın bi mahzı fazlı keramike bi ğayri hısaab. Yaa ekramel ekramiyne ve Yaa erhamer raahımiyn. İftehıl baabe Yaa Allah.. İftehıl baabe Yaa Allah.. İftehıl baabe Yaa Allah..Yaa Allah..Yaa Kaafii..Yaa Fettah..Ya Müfettih. Fetih bil-hayr. Allahümmağfir sahibe haazet taami vel aakiliyn.

Allahümmec’al devletenâ daaimen evlaadenâ aalimen saaliha. Velaa tüsallıt aleyna zalimaa.

Allahümme zid velaa tenkus ni’meten kesiyraten bi hurmetil Fatiha..

Mânâsı

Hamd Hazreti Allah içindir. Hamd Hazreti Allah içindir. Hamd bizi doyuran, bizi suluyan ve bizi müslümanlardan kılan Hazreti Allah içindir. Hamd alemlerin rabbi olan Hazreti Allah içindir. Salat ve Selam bizim efendimiz olan Hazreti MUHAMMED (a.s.) ve onun âlinin ve arkadaşlarının hepsi üzerine olsun. Sen bizi affet. Sen bize mağfiret et. Sen bize rahmet et. Sen bizim mevlamızsın.

Sen inkar eden kavm üzerine bize yardım et. Sen bizi affet. Sen bize mağfiret et. Sen bize rahmet et.
Sen inkar eden kavm üzerine bize yardım et. Sen bizi affet. Sen bize mağfiret et. Sen bize rahmet et.
Sen inkar eden kavm üzerine bize yardım et. Sen bizi affet. Sen bize mağfiret et. Sen bize rahmet et.

Ey benim Allah’ım sen bizim efendimiz olan Hazreti MUHAMMED (a.s.) üzerine rızkın ve futuhatın çeşitlerinin adedince salat et. Ey dileyen kimseye rızkı hesapsız olarak döşeyen Allahım sen bizim üzerimize her cihetten, senin bilinmeyen hazinelerinden, mahlukata minnetsiz, sırf senin kereminin fazlı ile hesapsız olarak geniş olan rızkı döşe.

Ey ikram edenlerin en ikram edicisi. Ey rahmet edenlerin en rahmet edicisi, merhametlilerin en merhametlisi. Sen kapıları aç. Ey Allah’ım sen kapıları aç. Ey Allah’ım sen kapıları aç. Ey Allah’ım ey Allah’ım Ey kâfi olan Ey mübalağa ile açıcı olan Ey açıcı olan Allah’ım sen hayrı aç. Ey benim Allahım sen şu yemeğin sahibini ve onu yiyenleri mağfiret et.

Ey benim Allah’ım sen bizim devletimizi dâimi kıl. Evlatlarımızı âlim ve salih kıl. Bizim üzerimize zulm eden kimseyi musallat kılma. Ey benim Allah’ım sen Fatiha-ı Şerife’nin sırrı hürmetine çok olan nimeti noksanlaştırma ziyadeleştir… AMİN!

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

1 thought on “Yemek Duası

  1. HARUN

    Selam daha önce biçok hocayla medyumla hepsiyle görüştüm sonuç hüsran hiç birisi bana yardımcı olamadı sonuç olarak anladımki param boşa gitmiş hep burak hocayı buldum internette baya meşhurmuş durumları anlattım fakat ne dediysem hocam bana işlem yapmıyor. olmaz kardeşim boşuna para harcama diyor. Bana daha önceden çok işlemler yapıldı vefk yaptırmıştım celbte yaptırdım olmadı neyse benide artık ikna etti. ben hocama teşekkür etmek istiyorum diğerleri gibi beni dolandırmadı paramı alıp olmadı da diyebilirdi ama en başından anlattı. Burak hocaya herkes güvenebilir paragöz biri asla değilmiş tanıdım. Yalan söylemiyor insanları kandırmıyor ümit vermiyor neyse onu diyor. Hocam saygılar. Belki hatırlamazsın ama ben istanhuldan hasan ali. Mail adresi yazayım: bilgi@dilek-duasi.com

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*