Sevdiğim Kişinin İyi Davranması için Büyü

Sevdiğinizle aranızda muhabbet olması iyi geçinmek sorunlar var ise bunları gidermek için hazırlanır. Yapılacak olan işlemler özel olarak hazırlanmalı ve itinalı şekilde yapılmalıdır. Böylece dilenen sonuca ulaşma istenen yönde olma ihtimali yüksektir.

Her istenilenşey her an olmayabilir ve bu durum da insanları üzer. Ancak çeşitli radikal kararlar, bir takımuygulamalar ve tercihler bu anlamda dikkat çekerken, büyüler de en eski çağlardan günümüze kadarkendine uygulama alanı bulmuştur. Çünkü büyüler sayesinde sosyal hayat olsun, özel hayat olsundoğrudan bir etki altına girme durumuna sahip olur. Dileyen herkesin de istekleriningerçekleşmesinde bu büyülerin etkisi vardır.

Çünkü olağanüstü güçlerin yönlendirildiği büyülerkapsamında medyumların hünerli dokunuşları da amaca yönelik olan bu uygulamaları güçlü kılar.Çeşitli şekillerde dikkat çeken büyüler arasında bağlama büyüsü de vardır. İnsanların birbirlerinebağlanmalarını sağlayan bağlama büyüsü sayesinde her isteyen istediği şekilde bu büyüyüyaptırabilirken, evli çiftlerin birbirlerini daha iyi sarmalaması, beraberliklerin daha kuvvetli halegelmesi, çiftlerin birbirlerine oldukları kadar çocuklarına ya da ailelerine de bağlanması mümkün olur.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

4 thoughts on “Sevdiğim Kişinin İyi Davranması için Büyü

  1. DAğHAN

    Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

    Reply
  2. İLTER

    Merhaba arkadaşlar çok düşündüm yorumları okudum hatta 2 ay boyunca Burak bey e yazdım nasıl olur olur mu diye..sonra yaptırmaya karar verdim başka şansım yoktu.sevdiğim adam bi anda eski sevgilisine döndü. ve ben yemez içmez gezmez oldum aşırı kilo verdim.sanki kara sevdaya tutuldum.unutmaya hiç çalışmadım onu untmak istemiyordum zaten hergün gördüğüm biri olduğu için de mümkün değildi unutmak.her an ağlıyor kahroluyordum.sonra arada konuşmaya görüşmeye başladık.kıza verdiği sözler olduğunu bana aşık olduğunu ama ondan asla ayrılmayacağını söyledi.nasıl olabilir? daha çok kahroldum sevdiğim adam da beni seviyor ama birlikte olamaıyoruz.bana çok dengesiz davranıyordu bi iyi bi kötü.sonra bi kaç köy hocasına gittim diğer kızın büyü yaptığını söylediler.sonra Burak beye de yazdım temizleyebilceğini söyledi ve işleme başladık.his olarak sorarsanız eskisi kadar karamsar değilim. şimdi sonuca gelceğim çok fayda gördüm evet 2 nci okumadan sonra ilk başladı harmura celbinin bu kadar etkili olacağını düşündüm biliyorsun baya araştırdım ama bende böylesine tesir etmesi gerçekten çok mutlu etti beni. çok sağolun hocam ne diyim Allah razı olsun…

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*