Ağız rahatsızlığına yardım eden dua

Diş ağrısına iyi gelen özel bir dua.Birinci yöntem:

El-Araf,Eş-Şu’ara ve Meryem suresinin birinci ayeti kerimesi,Eş Şurasuresi’nin bir ve ikinci ayeti kerimeleri,En-Neml suresinin 26. veEş-Şura suresi’nin 33. ayeti kerimesi ve El-En’am suresi’nin 13. ayetikerimesi Üskün eyyühelveceu bi haggillezi duasıyla birlikte okunur..

Uygulama şu şekildedir;

Söylenilen ayetler verilen sırayla okunur en son okunacak olan El-En’amsuresinin 13. ayetinden önce verilen dua okunur sonra bu ayet okunulupbitirilir…

İkinci yöntem:

El-En’am suresi’nin 98. ayeti kerimesinin bir kısmı (Ve Müstevdeuyakadar) ile Yasin suresinin 77 ve 78. ayeti kerimeleri birlikte okunur…

İlk önce El-En’am suresi’nin 98. ayeti daha sonra Yasin suresinin verilen ayetleri okunur…

Üçüncü yöntem:

Eğer diş ağrısı dişte ki bir oyuktan sebep oluyorsa küçük bir kağıtparçasına El-En’am suresi’nin 67. ayeti kerimesi yazılır ve diştekideliğin içine konularak bir saat beklenir..

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

1 thought on “Ağız rahatsızlığına yardım eden dua

  1. Efecan Çetintaş

    Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*