Maddi Ve Manevi Tüm Sıkıntılar İçin Etkili Dua

Maddi manevi tüm sıkıntılarınız ve hacetleriniz için çok kolaylıkla yapabileceğiniz bir uygulama

10 Istiğfar
10 Kelime-i Tevhid
7 Tekbir
10 Salavat-i Serife

Ali İmran suresinin 173-174.Ayetleri

173. Ellezıne kale lehümün nasü innen nase kad cemeu leküm fahşevhüm fe zadehüm ımana* ve kalu
((hasbünellahü ve nı’mel vekıl )) 450 defa

174. Fenkalebu bi nı’metim minellahi ve fadlil lem yemseshüm suüv vettebeu rıdvanellah* vallahü zu fadlin azıym

10 Salavat-i Serife
10 Kelime-i Tevhid
7 Tekbir
10 Istiğfar

Tamamen sizin isteğinize bağlı olarak 2 rekat Allah rızası için namaz kılarak da uygulayabilirsiniz

Bu uygulamayı ben 21 gece uyguladım ve çok yararını gördüm tavsiye ederim

Ali İmran suresinin 173-174.Ayetleri Anlamları

173.Onlar öyle kimselerdir ki, halk kendilerine, “İnsanlar size karşı ordu toplamışlar, onlardan korkun” dediklerinde, bu söz onların imanını artırdı ve “Allah bize yeter, O ne güzel vekildir!” dediler.

174. Bundan dolayı Allah’tan bir nimet ve lütufla kendilerine hiçbir fenalık dokunmadan geri döndüler ve Allah’ın rızasına uydular. Allah, büyük lütuf sahibidir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

3 thoughts on “Maddi Ve Manevi Tüm Sıkıntılar İçin Etkili Dua

  1. DÜŞÜM

    ben 37 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle burak hocayı aramıştım. zamanında ailemizi çekemeyen bir akraba vardı bu kişi sürekli evimize girip duruyordu ondan şüpheleniyorum artk ve bu yaşıma kadar evlenememşlim. nerneyse konuya gireyim yaklaşık 1 ay oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum allah kendisinden bin kere razı olsun. Telefonu: 0 553 371 89 94

    Reply
  2. HALUK

    Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*