Allah’ın izniyle iş bulma duası

      Allah’ın izniyle iş bulma duası için 2 yorum

Müslüman arkadaşlar bu dua biri tarafından denenmiş ve etkisi görülmüştür. Allah’ın izniyle inşallah sizlerde en kısa süre içerisin bir iş sahibi olursunuz. Yüce Allah sizin bereketini artırsın.

12 bin besmele çekiyorsun son olarak 1000 tane salavat çekiyorsun başlamadan önce niyet edip namaz kılıyorsun her 1000 tanede 2 rekat namaz kılınıyor toplam 24 rekat oluyor.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

2 thoughts on “Allah’ın izniyle iş bulma duası

  1. ASLIHAN

    Selam arkadaşlar ben medyum burak hocayla dört hafta önceden tanıştık. İnsanın başına bu hayatta herşey gelebiliyor. Ben sekiz yıllık kız arkadaşımla herşey çok güzel giderken artık birşeylerin ters gitmeye başladığını anladım. Artık istemiyordum onu nedenleri bana kalsın. Neyse çok uzatmadan konuya gireyim. Burak hocamı internette buldum hakkında çok yazı okudum. Allah’ım zeval vermesin gerçekten başarılı bir insan anladım bunu. Kırk gün sonunda da bakım olcakmış işleme. Sizin sorunlarınızda inşallah çözlür. Ben Memnunum belirtmek istedim

    Reply
  2. HAZIM

    Sevgilimle beraber yaşıyorduk, dükkyan çalıştırıyoruz aynı zamanda iki gece eve gelmedi sonra ben başka kadinlardan mesajlari gördüm, ve ondan o kadar iğrendimki Kavga ettik, gitti dükkanda yatmaya başladı ama onu görmeye tahammülüm yoktu gitmeyeceğini söyledi aylardır sürdü bu konu gitmesi için Burak hocaya ulaştım ayırma ve soğutma vekfi sayesinde nerdeyse adını unutacağım çok şükürkü unuttum ama iz bıraktı gitti şerefsiz İsmi Yaşar dı bu arada.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*