Saltanat sahibi olmak için dua

      Saltanat sahibi olmak için dua için 2 yorum

Ev sahibi ve bir ağırlık sahibi olmak istiyorsanı bu duayı okumanız gerekir. Allah’ın izniyle bereketiniz artacak ve mülke saltanatda sahip olacaksınızdır.

Bismillahirramânirrahıym. Kulüll’ahümme mâlikel mülki tü’til mülke men teşâü vetanziıl mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şey’in kadiyr.

Manası: De ki: “Ey mülkün sahibi Allahım! Dilediğine mülk verirsin, dilediğinden de mülkü çeker alırsın ve dilediğini aziz edersin, dilediğini zelil edersin. Hayır yalnız senin elindedir. Muhakkak ki sen herşeye kadirsin.”

Fazileti: “Al-i İmran sürsindeki bu ayet ism-i azamdır. Onunla dua edildiğ vakit kabul edilir.”

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

2 thoughts on “Saltanat sahibi olmak için dua

  1. BİRBET

    Selam yahu şu evli erkeklere sarkan kadınlardan Allah bizi korusun benim de aynı sorunum vardı celb yaptırdım hala taşıyorum ama eşim değişti çok şükür sizde yaptırın burak hocaya benim güvenim sonsuz çok etkili medyumdur 2008 den beri insanlara yarıdm ediyor çok iyi bu süper etkileri var celbin tavsiye ediyorum. Mail:( bilgi@dilek-duasi.com)

    Reply
  2. GÜRDAL

    Burak hocam bitanedir. Valla böyle şeylere benim güvenim hiç yoktu bakıyodum ama yaptırmayı pek düşünen bir insan değildim burada yorumlara güvenerek bende aramayı düşünüyordum sonunda karar verdim ve burak hocamın celb harmura celbi çalışmasını inceleedim sonra hocam sağolsun yaptı gönderdi bana kolyeyi taşımaya başladım 20 günde oldu çok güçlü bu celb öneririm maili de var bilgi@dilek-duasi.com

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*